picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

gadżety reklamowe z nadrukiem, szukam !

gadżety reklamowe z nadrukiem, szukam !

Potrzebne mi krótkie smycze reklamowe, ale nie za bardzo wiem gdzie się po nie zgłosić. Zależy mi na tym, aby na smyczy zrobić nadruk.

wiesiekj

Posty: 1

 
Zamawiałem gadżety reklamowe z nadrukiem w jednej z firm. Wykonali wszystko niesłychanie dobrze. U mnie to akurat były odzież, ale mam sam taką koszulkę od miesięcy i nic złego się z nią nie dzieje. Widać, iż znają się na tym.

CHatka-eKo

Posty: 3

 
Znajomy korzysta z oferty producenta gadżetów reklamowych i jest zadowolony. Ma nie tylko bardzo duży wybór gadżetów, ale ma również niskie ceny. Dzisiaj będę się z nim kontaktował to dam namiary na tę firmę.

Jasio234

Posty: 3

 
Zamawiałem gadżety reklamowe z nadrukiem w jednej z firm. Wykonali wszystko bardzo dobrze. U mnie to akurat były odzież, ale mam sam taką koszulkę od miesięcy i nic złego się z nią nie dzieje. Widać, że znają się na tym.

Marioleczka

Posty: 2

 
Znajomy korzysta z oferty producenta gadżetów reklamowych i jest zadowolony. Ma nie tylko niezmiernie znaczny wybór gadżetów, niemniej jednak ma również niskie ceny. Dzisiaj będę się z nim kontaktował to dam namiary na tę firmę.

sertusw

Posty: 6

 
Klienci niezwykle chętnie chcą brać gadżety. Tym niezwyklej, jeżeli oferujemy je całkiem za darmo. To, co darmowe i jeszcze oryginalne rozchodzi się niezwykle szybko, zatem trzeba być przygotowanym z większą ilością gadżetów.

namok

Posty: 2

 
Zamawiamy długopisy reklamowe w firmie https://spiroprint.pl/gadzety-reklamowe/dlugopisy-reklamowe/dlugopisy-z-nadrukiem.html i zawsze dają nam najlepsze oferty. Można też u nich zamówić długopisy z grawerem.

Jasio234

Posty: 2

 
Mnie się jakoś nigdy te gadżety nie podobały. Wiem, iż wiele firm z nich korzysta, natomiast jakoś mnie to nie pochodzi. Ceny są niskie, natomiast nadal nie jestem do tego zachęcony, wobec tego na razie na pewno nie skorzystam z takiej oferty.

Grabow12

Posty: 3