picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Program do rejestracji czasu pracy, znacie jakiś

Program do rejestracji czasu pracy, znacie jakiś

Witam.

Interesuję się tym czy program do tworzenia harmonogramów pracy jest w stanie znacząco ograniczyć czas, jaki będę poświęcał ten kwestii?

Proszę o opinie ludzi, które korzystają z takich programów.

bezMama

Posty: 10

 
Byłem pod wrażeniem korzyści, jakie jest w stanie przynieść przedsiębiorcy system e-urlopy.

Niedawno jego możliwości prezentował mi znajomy właściciel firmy, a teraz ja zastanawiam się póki co nad wdrożeniem podobnej funkcjonalności, która jest praktyczna.

kuBawodzu

Posty: 25

 
Zawsze dziwiłem się, że jakieś firmy posiadają program do rozliczania delegacji.

Dopiero, gdy miałem kilkudziesięciu pracowników jeżdżących po klientach w całym kraju i za granicą zrozumiałem, że i u mnie nie obejdzie się bez takiego oprogramowania. Wasze porady pomogły mi wybrać chyba najlepszy system, wiec jestem bardzo wdzięczny za wypowiedzi :)

roudee

Posty: 20

 
W mojej firmie praktycznie każdy pracownik „uzbiera” poprzez miesiąc zupełnie inną liczbę godzin. W związku z tym bardzo praktycznym rozwiązaniem jest program do rejestracji czasu pracy. To dość nowy sposób, który postanowiłem wykorzystać dwa miesiące temu, gdy nastąpiło jego wdrożenie. Póki co jestem usatysfakcjonowany, a co dalej? Zobaczymy :)

Adam74022

Posty: 20

 
Kilka tygodni temu spotkałem się z prezentacją systemu e-urlopy, którą zaproponowała mi jedna z firm.

Przyznam się, że funkcjonalność takiego rozwiązania mi wręcz zaimponowała. Teraz mam w głowie zrealizowanie inwestycji polegającej na wdrożeniu takiego systemu, gdy będę posiadał na ten cel odpowiednie środki.

szanser34

Posty: 18

 
Z perspektywy mojego przedsiębiorstwa, w którym wszystko zmienia się jak w kalejdoskopie bardzo przydatny jest program do planowania czasu pracy. Mogę ustalić cele, w nagłych wypadkach zwiększyć ilość pracowników dostępnych w firmie na jednej zmianie.

Naprawdę takie możliwości pozwalają przedsiębiorcy być zdecydowanie bardziej elastycznym na nieprzewidziane sytuacje.

Halo57Bimerrr5

Posty: 21

 
W firmie, w jakiej pracuję działa elektroniczny system urlopowy. Przyznam szczerze, że to rzeczywiście sprawne rozwiązanie. Nie mogę narzekać, albowiem wniosek o urlop wypełniał poprzez przeglądarkę internetową, a później mogę zbadać jego status. Z reguły jest rzecz jasna rozpatrywany pozytywnie :)

tomalix

Posty: 14

 
Nie mam wątpliwości, że gdy w grę wchodzą elektroniczne deklaracje to należałoby wydać nawet nieco większą sumę na sprawdzony system. Znajomy chciał zaoszczędzić i ma awaryjny system, lecz u mnie w firmie zapłaciłem kilkaset zł więcej, natomiast nie miałem nawet jednego kłopotu z obsługą systemu i sprawnym zarządzaniem delegacjami.

PaweL

Posty: 26

 
Z własnego doświadczenia mogę polecić Wam program do tworzenia harmonogramów pracy. Jego przydatność stoi na bardzo wysokim poziomie, czego nie da się ukryć. Harmonogram pracy to dla mnie obecnie priorytetowa sprawa i od niego zaczynam każdy tydzień :)

3czex

Posty: 20

 
Niedawno zacząłem wykorzystywać program do tworzenia harmonogramów pracy, który zaoferowała mi firma http://www.technology.poznan.pl.

Spodobała mi się ich oferta, bo zwyczajnie była „skrojona na miarę” czyli dostosowana do moich indywidualnych potrzeb. Koszt wdrożenia programu wcale nie był przesadnie wysoki.

Jarciok23

Posty: 15