picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

gabinet kosmetyczny w Krakowie ??

gabinet kosmetyczny w Krakowie ??

Dzień dobry :) Poszukuję profesjonalnego salonu urody w Krakowie, który gwarantuje mikrodermabrazję. Jaki polecacie?

Franuś

Posty: 11

 
Mnie też podobają się usługi w Muneca w Krakowie. Jestem zadowolona, bowiem od lat moja skóra nie wyglądała piękniej. Przede wszystkim jeśli chodzi o twarz, gdzie miałam przebarwienia. Dobrali właściwy zabieg :) Polecam.

Kitas

Posty: 10

 
A pamiętacie o tym, żeby zwracać uwagę na czystość i sterylność w gabinecie kosmetycznym w Krakowie, na jaki się zdecydujecie? Koleżance przydarzyła się niezła historia. Nie będę opisywać, tylko zwracam uwagę na tę kwestię. To najważniejsze, ale to jest już widoczne na pierwszy rzut oka, więc raczej trudno nie zobaczyć.

DevilScream

Posty: 18

 
Jest mnóstwo dobrych zabiegów pod kątem skuteczności. Ja chodzę do Muneca w Krakowie i chwalę sobie od pierwszej wizyty. Doradzają najlepsze zabiegi i wykonują je profesjonalnie, dlatego polecam.

Hinterrr

Posty: 22

 
To jest dobry salon kosmetyczny w Krakowie www.munecakrakow.pl. Mają szeroką ofertę zabiegów, bardzo dobry sprzęt i zaufanych kosmetologów. Pierwszy raz myślałam, że zapłacę w takim miejscu niemałą sumkę :), ale nie. Cennik mają w sam raz, żeby korzystać z usług regularnie. Polecam.

PaweL

Posty: 11

 
Niezwykle istotne jest też to, żeby kosmetyczka przeprowadziła pierwszy wywiad. Takie konsultacje umożliwia Muneca w Krakowie. Polecam za profesjonalizm.

Jasio234

Posty: 8