picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

z haftem Lubin, szukam !

z haftem Lubin, szukam !

Poszukuję firmy, która oferuje doświadczony packaging. Chce stworzyć nowe opakowanie, jakie będzie przyciągało wzrok i nie za niesłychanie wiem, kogo do pomocy wybrać.

Boberek

Posty: 1

 
Jeśli szukacie porządnej agencji reklamowej, która proponuje znakowanie odzieży i sporo innych to są tutaj https://www.raval.pl/znakowanie-odziezy. Mają przygotowane pakiety dla zainteresowanych klientów. Są w tym niezmiernie dobrzy.

Ekurygo

Posty: 3

 
U siebie w firmie logo tworzyłem sam, natomiast trzeba się znać na programach graficznych. Myślę, iż bez kłopotów można zlecić projektowanie logo w Lubinie agencji reklamowej.

Aniusiaaa1

Posty: 3

 
Jest firma, która oferuje baner reklamowy w Lubinie. Mają niskie ceny. Ogólnie to agencja reklamowa, która zajmuje się wszystkim, co związane z reklamami. Znajomi prowadzą małą firmę i dzięki dobrze dopasowanej reklamie naprawdę wiele na tym zyskali. Cały czas się rozwijają i korzystają z reklamy.

iDoRy

Posty: 2

 
My poza typową reklamową zamówiliśmy znakowaną odzież i teraz każdy pracownik wygląda jak żywa reklama. Na ubraniach letnich i zimowych jest logo i inne oznaczenia.

MisiekKce

Posty: 4

 
U mnie działała firma, która oferowała reklamę w Lubinie i naprawdę się na tym znali. Mieli pakiety do wyboru i naprawdę wcale to mnóstwo nie kosztował. Za kilkaset złotych miałem logo i sporo przydatnych materiałów reklamowych.

Piotr_21

Posty: 3

 
Według mnie niezwykle potrzebna jest identyfikacja firmy, albowiem w przeciwnym wypadku nie ma szans na zaistnienie. Logo, materiały reklamowe i dużo innych. Bez tego klient nie wie, iż istniejemy. Trzeba skontaktować się z agencją reklamową. Oni najlepiej wiedzą, czego nam potrzeba.

Lupusx

Posty: 2

 
My poza typową reklamową zamówiliśmy znakowaną odzież i teraz każdy pracownik wygląda jak żywa reklama. Na ubraniach letnich i zimowych jest logo i inne oznaczenia.

090913123

Posty: 4

 
Zastanawiałem się czy zlecać projektowanie opakowań czy zrobić coś samemu. Skontaktowałem się z agencją reklamową i powiem Wam, że to była właściwa decyzja.

psiaczek

Posty: 8

 
U mnie działała firma, która oferowała reklamę w Lubinie i naprawdę się na tym znali. Mieli pakiety do wyboru i naprawdę wcale to dużo nie kosztował. Za kilkaset złotych miałem logo i wiele przydatnych materiałów reklamowych.

090913123

Posty: 3