picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

dobre profile aluminiowe do taśm led

dobre profile aluminiowe do taśm led

Jeśli chodzi o technologię led, to jak oceniacie? Chyba sobie zamontuję takie oświetlenie w domu. Szukam dobrze zaopatrzonego sklepu, poradzicie?

sthEn

Posty: 15

 
Mam w planie zakup całego oświetlenia do domu, bo dopiero robimy wykończenia, także jest trochę do zakupienia. W sumie też by mi się przydał jakiś tani i dobry sklep...

RafBe

Posty: 19

 
Pochwalę, ale używam ledów już praktycznie od początku jak tylko weszły na rynek. Ostatnie sztuki kupowałam kilka lat temu i od tej pory nie musiałam niczego wymieniać. W dłuższej perspektywie czasu inwestycja się zwraca.

Gruba_rrr

Posty: 16

 
No ja to już od wielu lat inwestuję w diody luminescencyjne. Raz, że lubię ekologiczne wyroby, a dwa, że takie diody są bardziej praktyczne – lepsze światło dają po prostu. Głównie zamawiam przez neta, przez stronę www.premiumlux.pl. Mam już ich sprawdzonych, także wiem, że nie lecą w kulki z jakością. Tylko pewne, solidne żarówki, od znanych producentów.

nesh009

Posty: 18

 
Tia, mi znajomy próbował wcisnąć ledy ostatnio, zachwalał strasznie. Jak mi się przepalą te co mam teraz to może nad ledami faktycznie pomyślę. Musiałbym tylko znaleźć jakiś dobry sklep z oświetleniem, żeby to były prawdziwe ledy...

Agmars

Posty: 22

 
Kiedyś sprzedawałem takie systemy, ale to jeszcze były czasy, gdy w ogóle tego typu technologia raczkowała nad Wisłą. Teraz już można spokojnie kupić porządne ledy za w miarę rozsądne pieniądze. Nie jest to jakiś problem.

Hinterrr

Posty: 22

 
Hm, myślę, że korzystny stosunek jakości do ceny oferuje sklep Premium Lux z Bartyckiej w Wawie. Mają tam salon stacjonarny, ale można zamawiać też przez neta -www.premiumlux.pl. Kompetentna obsługa, wysyłka w 24h, oferta dobra dla kupujących detalicznie i hurtowo.

Fajae

Posty: 12

 
Na ten moment nie mam żadnej taniej hurtowni na oku. Ale popytam, może się czegoś dowiem, bo mój znajomy handluje takimi rzeczami, więc może mi się uda jakieś info wyciągnąć od niego;) Narka!

czes212

Posty: 18