picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Odnowienie lamp

Odnowienie lamp

Hejka, słyszałam, iż można odnawiać stare lampy, natomiast ja taka posiadam, podoba mi się lecz jest trochę zniszczona bowiem ma ona już kilkadziesiąt lat. Zależy mi na jej odnowie lecz nie mam pojęcia gdzie mogę taką wykonać. Powiedzcie mi gdzie można oddać taką rzecz, będę wdzięczna za takową informację. I jeszcze proszę o podanie kosztów jakie mogą za tym iść.

Dziękuje i czekam.

Krzychoo

Posty: 20

 
Witam, moja ciocia jest pasjonatem staroci i bardzo wielokrotnie mówi o sklepie „archiwum” ponieważ to w nim bardzo wielokrotnie kupuje tam rzeczy, lampy i żyrandole oraz dużo innych staroci. Są one bardzo śliczne i z tego co wiem bardzo wartościowe. Mówiła, iż na stronie www.archiwumlamp.pl przegląda co mają nowego na sprzedaż.

Sprawcie sami i oceńcie.

Bączeak

Posty: 28

 
Dzień dobry, bardzo zależy mi na kupnie starego żyrandola do głównego pokoju w moim domu, ma on być bardzo efektowny. Słyszałem, iż takie rzeczy można znaleźć w sklepie archiwum, lecz nie wiem czy warto tam jechać, co wy o tym siądziecie?

Możecie mi coś doradzić na ten temat?

Kidi

Posty: 12

 
Cześć, mi również zależy na oddaniu żyrandola do odnowy, ponieważ z biegiem czasu stracił wiele na wyglądzie. Wiecie może gdzie się zajmują takimi rzeczami? Bardzo zależy mi na szczerych odpowiedziach i prawdziwych informacjach.

Liczę na waszą pomoc i czekam z niecierpliwością na informacje.

woytazo

Posty: 16

 
Dzień dobry, niesłychanie pilnie poszukuje dobrej i profesjonalnej osoby, jaka odnowi mój stary żyrandol, chciałbym aby to było zrobione w niesłychanie rozsądnych pieniądzach ale zależy mi również na profesjonalizmie danej osoby, aby odnowa była zrobiona w pełni jak na leży.

Proszę was niesłychanie o informacje, czekam z niecierpliwością.

eGall

Posty: 19

 
Hejka, niezwykle interesuje się starociami i zbieram je i kolekcjonuje, zamierzam zakupić sobie lampę i chciałabym ją zakupić z profesjonalnego sklepu, w którym będę miała z czego wybierać, wiecie gdzie się taki odnajduje?

Również czekam z niecierpliwością i pozdrawiam.

truskaweczka123

Posty: 23