picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Rolety czy żaluzje ??

Rolety czy żaluzje ??

Witam serdecznie. Czy kluczowe znaczenie ma producent karniszy? Jestem na etapie ich wyboru, więc przydałyby się rady.

Bączeak

Posty: 14

 
Witam serdecznie.

Po zakupie nie mam wątpliwości, że rolety dzień i noc okazały się trafnym wyborem. Spełniły wszystkie moje oczekiwania względem tego produktu. Mogę w ciągu dnia zadbać o prywatność jednocześnie nie unikając dopływu światła do pomieszczeń w moim domu. Mogę polecić ofertę sklepu http://www.studio-dekor.pl, z którego skorzystałem.

Czapunie24h

Posty: 24

 
Witam.

Nie wydawało mi się, że jakakolwiek hurtownia karniszy będzie skłonna indywidualnie podejść nawet do małego zamówienia na kilkaset pln, natomiast miło się zaskoczyłem. W sumie udało mi się tam trafić na znajomego, bowiem w przeciwnym wypadku nie wiem, ile kosztowałoby moje zamówienie. Tymczasem mnóstwo zaoszczędziłem.

MsIp

Posty: 14

 
Hejka. Całkiem niedawno przedmiotem mojego zainteresowania były rolety Kielce, które musiałem wybrać do urządzanego mieszkania. Muszę przyznać, że przytłoczyła mnie ilość propozycji, wariantów i wersji kolorystycznych, z których mogłem wybierać, ale się udało.

azBee

Posty: 24

 
Cześć. Chcąc uniknąć stosowania karnisza warto pomyśleć czy w naszym przypadku sprawdzą się szyny sufitowe. Tak było w moim mieszkaniu, gdzie odległość okna od sufitu była niesłychanie mała. Początkowo martwiłem się, które rozwiązanie będzie najlepsze, natomiast szybko udało mi się znaleźć rozwiązanie.

Bezi22

Posty: 21

 
Hej. Osobiście nie byłem przekonany do stosowania karniszy, niemniej jednak do takiego rozwiązania przekonała mnie żona. W sumie obecnie podzielam jej zdanie, bowiem bez karniszy mielibyśmy „gołe” okna, a takie wyróżniają się i wcale nie w żaden pozytywny sposób :)

jpyzio

Posty: 14