picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

język angielski żłobek w Krakowie, szukam

język angielski żłobek w Krakowie, szukam

Poszukiwany jest lektor angielskiego dla żłobka w Krakowie, który ma odpowiednie uprawnienia i podejście do maluchów.

michalikkk

Posty: 1

 
Sam angielskiego nie miałem okazji się uczyć. Wtedy nie było to takie bezproblemowe jak dziś. Wszyscy znajomi swoje dzieci wysyłają albo do przedszkola gdzie jest angielski na wysokim poziomie albo organizują dodatkowe zajęcia.

pawel253

Posty: 2

 
Trzeba sprawdzać inne oferty, aby wybrać te osoby, które są w stanie nauczać w naszym przedszkolu. Konkurencja jest niezwykle duża, zatem wybieramy osoby sympatyczne i niezwykle kompetentne, a wtedy my będziemy zadowoleni i nasze dzieci będą zadowolone, a właśnie na tym nam przecież najbardziej powinno zależeć.

adam_rudas

Posty: 23

 
Na pewno trzeba zlecić naukę angielskiego w przedszkolu w Krakowie komuś, kto ma w tym bardzo duże doświadczenie. Wtedy są z tego same pozytywne efekty. Można liczyć na to, że dziecko się nie zrazi do nauki tylko będzie się ze swoimi rówieśnikami bardzo dobrze bawić.

saradonin

Posty: 12

 
Dla mnie najlepsi w języku angielskim w żłobku w Krakowie są https://happystudents.pl i ich Wam polecam. To specjaliści, którzy podejmują się wszystkich zadań. Mają super metody, z których każde dziecko jest bardzo zadowolone.

Kitas

Posty: 3

 
Jeśli chcemy wynająć lektorów angielskiego do przedszkola w Krakowie to trzeba stawiać na takich, którzy niezwykle dobrze się na tym znają. To mają być osoby z właściwym podejściem.

labuh

Posty: 2