picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Przegrywanie vhs, polecicie firme

Przegrywanie vhs, polecicie firme

Dzień dobry, niezwykle zależy mi na odnalezieniu dobrej firmy, która zajmuje się przegrywaniem vhs na dvd, znacie takową?

Czekam na odpowiedzi.

Lalka

Posty: 21

 
Dzień dobry, słyszałam, że jest taka możliwość jak przegrywanie vhs na dvd, możecie powiedzieć mi cos więcej na dany temat? Jesteście zadowoleni z danej usługi? Ile kosztuje przegranie godzinnego filmu na płytę? Czekam z niecierpliwością na informacje.

Pozdrawiam.

Tomcio

Posty: 11

 
Cześć, mam pomysł na prezent dla moich rodziców, chcę im przegrać film z wesela, który znajduje się na kasecie wideo na płytę. Maja rocznicę niedługo więc myślę, że im się spodoba.

Możecie polecić mi firmę, która się tym zajmuje? Z góry dzięki.

kerad17

Posty: 27

 
Hej, wile osób nie ma pojęcia o możliwości przegrywania vhs na dvd, jest to bardzo dobry sposób na zachowanie ulubionych, starych filmów na dłużej, dzięki danej możliwości możemy cieszyć się oglądaniem filmów na nowoczesnych urządzeniach.

Bialy_Wilk

Posty: 19

 
Dzień dobry, wiecie może czy da radę przegrać film ze starej kasety wideo na nowoczesny przenośnik pamięci typu płyta dvd? Będę wam wdzięczna za wszelkie informacje, zależy mi na czasie więc liczę, że będziecie mi szybko udzielać informacji, pozdrawiam.

Wawa2014

Posty: 26

 
Witam, szukam firmy, która zajmuje się przegrywaniem vhs na dvd, znacie może takową?

Będę wdzięczna jeśli polecicie mi firmę, która waszym zadaniem jest najlepsza i jesteście zadowoleni z jej usług. Czekam na szybkie informacje z niecierpliwością. Proszę o szczere wypowiedzi, z góry wszystkim dziękuję oraz bardzo serdecznie pozdrawiam.

Dersei02

Posty: 31

 
Cześć,

znam bardzo dobrze wasz problem gdyż sama miałam podobny, znalazłam jednak w Internecie takową stronę www.vhs24.pl i na niej się wszystkiego dowiedziałam na dany temat. Teraz przegrywanie vhs na dvd jest dla mnie czymś bardzo pomocnym. Wiele filmów dana firma mi przegrała, jestem zadowolona w stu procentach.

Mam nadzieję, że wam pomogłam, pozdrawiam.

Bienkus

Posty: 23