picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

fotograf ślubny Strzelno, jaki ??

fotograf ślubny Strzelno, jaki ??

Może tu znajdzie się ktoś, kto podpowie, jakiego fotografa ślubnego w Piotrkowie Kujawskim wybrać :) Z góry niezwykle dziękuję.

09_opelek

Posty: 4

 
Na razie planuję ślub, niemniej jednak widzę, iż większym problemem będzie fotograf weselny w Strzelnie :D Jak możecie polecić kogoś, kto ma wolne terminy na 2019 rok, dajcie znać. Chciałabym mieć ten temat z głowy, jeśli okazuje się, iż to tak poważny kłopot. Piszcie i polecajcie, może na priv jakieś fotografie ewentualnie.

namok

Posty: 10

 
Nie ma co narzekać. Trzeba wziąć się po prostu za szukanie trochę wcześniej. W naszym przypadku chodziło o fotografa ślubnego z Piotrkowa Kujawskiego. Wystarczyło pół roku. No natomiast nie mówię, że tak jest zawsze :)

Hello98

Posty: 16

 
To nie pozostało mi nic innego, jak zacząć szukanie fotografa ślubnego w Kruszwicy. Widzę, że tutaj jest kilka ciekawych możliwości. Jak coś, to polecajcie, piszcie i ostrzegajcie :)

esdoen1

Posty: 11

 
Jak czytam, ile problemów jest ze znalezieniem fotografa ślubnego w Inowrocławiu, to chyba zacznę poszukiwania już teraz. Ślub na 2020 rok, niemniej jednak może już należałoby rozejrzeć się za konkretną ofertą. Z moim zapałem chyba już muszę do plannera wpisać :D Pozdrawiam wszystkich.

serwer23

Posty: 9

 
http://fotoquznia.com.pl to link do strony fotografa ślubnego w Inowrocławiu. Bardzo profesjonalnie podchodzący do swojej pracy człowiek. Efekty można sprawdzić na stronie w portfolio. Szczerze polecam.

frustrus

Posty: 14

 
Dokładnie. Najlepiej szukać wcześniej i zaklepać :) Nam udało się znaleźć bardzo dobrego fotografa ślubnego w Radziejowie i to dosłownie na ostatnią chwilę, jeśli chodzi o terminy. Jeszcze parę dni i stracilibyśmy możliwość.

johncena67

Posty: 13