picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Wideofilmowanie w Suwałkach?

Wideofilmowanie w Suwałkach?

Powoli kompletujemy załogę na nasz wesele:) Jest już zamówiona orkiestra, fotograf, obsługa kelnerska, aktualnie poszukujemy kogoś z kamerą:) Możecie kogoś polecić? Zależy nam na tym, żeby kontakt był sympatyczny, natomiast cena niewygórowana.

Jsakic19

Posty: 19

 
Skąd ja to znam? :) My mieliśmy to szczęście, że dość szybko zarezerwowaliśmy kamerzystę. To oznacza – szczęście w ogólnym nieszczęściu, bowiem pan operator nie należał do głównie rozgarniętych:P No, ale ważne, że był w ogóle. Jeżeli miałbym brać ślub jeszcze raz, pewnie też bym uprzednio popytał na takim forum. No ale cóż – mądry polak po szkodzie, a mam nadzieję, że drugiego wesela już brać nie będę musiał, bowiem na razie mi całkiem nieźle jako młody żonkoś :)

apepsi1983

Posty: 23

 
Też właśnie poszukuję sprawdzonego kamerzysty w okolicach. Już parę for odwiedziłem i się okazuje, że u nas na północy takich fajnych ekip jest całkiem mnóstwo. Mnóstwo pozytywów otrzymał kamerzysta ze www.studiojgk.suwalki.pl. Chyba właśnie do nich uderzę, albowiem też robią zdjęcia, to bym upiekł dwie pieczenie przy jednym ogniu. Ślub dopiero za rok, ale już dobrze sobie zaklepać.

esdoen1

Posty: 18

 
My szukaliśmy człowieka z kreatywnym podejściem, albowiem nie chcieliśmy, żeby nasz weselny film był taki oklepany jak te od naszych znajomych. Na nieszczęście dużo kamerzystów po prostu powiela pewien szablon. Jednakże u nas udało się wynająć ludzi, którzy mieli fajne sposoby. Firma www.studiojgk.suwalki.pl stawia na nowatorskie rozwiązania, dzięki czemu nasz ślubny film zdecydowanie różni się od innych:) Jest dużo dowcipu, lecz są też wzruszające momenty, czyli wszystko co potrzeba na takim materiale. Polecamy!

Dosti

Posty: 26

 
U moich znajomych kamerzysta się nie popisał, lecz u nas wynajęliśmy człowieka, który na szczęście znał się na własnej robocie. Polecam www.studiojgk.suwalki.pl, mają szeroki wachlarz usług i są niesłychanie kontaktowi. Można się było z nimi dogadać w kwestii szczegółów, a to niesłychanie istotne, przede wszystkim jak się chce dopieścić ten swój ślub, żeby wszystko było dopięte na ten ostatni guzik i dopracowane. Pozdrawiam.

azBee

Posty: 24

 
Witam. My to kierowaliśmy się w sumie ofertą cenową szczególnie. Nawet nie sprawdzaliśmy opinii...ale myślę, iż fajnie trafiliśmy. Ekipa www.studiojgk.suwalki.pl pracowała na naszym weselu i dobrze się sprawdzili. Porządna robota, dobrze przygotowany film, atrakcyjna cena, porządny kontakt – i tak można wymieniać:) Pozdrowienia dla wszystkich młodych par!

dzaman

Posty: 18

 
Dobrze pamiętam jak sami szukaliśmy jakiegoś kamerzysty...oj działo się. Do ostatniej chwili nie mieliśmy nikogo nagranego. W końcu kuzyn polecił nam firmę www.studiojgk.suwalki.pl. Mnie się niezwykle podobało jak pracował pan kamerzysta. Właśnie nie narzucał się gościom, był taki cicho – ciemny troszkę, lecz jak się okazało na filmie, praktycznie wszystko nagrał, więc faktycznie warsztat dobry. Cenowo też wyszło nieźle. Ale jednak moim zdaniem najważniejszy to jest porządny kontakt na linii para młoda – kamerzysta. A tutaj było cacy.

tadekw7

Posty: 23

 
No witam ciepło:) Prawdziwą batalię przeszliśmy szukając kamerzysty do siebie. Było to jakieś dwa lata temu, lecz pamiętam dokładnie. Było ciężko wbić się z terminem, wszyscy już mieli zarezerwowane, albowiem to okres letni. Mieliśmy fart, iż firma www.studiojgk.suwalki.pl miała akurat w ten lipcowy weekend wolne, albowiem im para zrezygnowała. Sprawdzili się bardzo fajnie. Nie było problemów z kontaktem, elastyczny pan operator, który był otwarty na własne sugestie.

PaweL

Posty: 26

 
Z takich lepszych firm w naszym regionie to myślę, iż mógłbym polecić www.studiojgk.suwalki.pl. Oni generalnie nagrywają inne imprezy – te prywatne i firmowe, robią też fotki, zarówno oferta całkiem wszechstronna. Niezwykle dobry kontakt, zero stresu, wszystko do dogadania. Pracują za pomocą dobrego sprzętu...Niestety co poniektóre firmy wciąż kręcą filmy na takim poziomie, jakby oprócz kamerą nagrywali żelazkiem. Tutaj na szczęście nie ma tego problemu:)

Anonim.KuBa

Posty: 23