picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

laboratorium fotograficzne w Krakowie, jaka firma ?

laboratorium fotograficzne w Krakowie, jaka firma ?

Robiliście fotografie do dokumentów w M1? Podobno jest tu jakiś rzetelny fotograf, który robi niezwykle przepiękne fotki.

Klumer5

Posty: 9

 
Ja też koniecznie potrzebuję laboratorium fotograficznego w Nowej Hucie, jakie zna się na robieniu odbitek i będzie mi też w stanie pomóc co wyboru zdjęć, proporcji, formatu itd. Nie mam pojęcia, komu zaufać.

kerad17

Posty: 12

 
Mnie również zależy na szybkich odbitkach w Nowej Hucie. Może zerknę, bowiem już naprawdę nie wiem, komu je zlecić. Ceny nie są też tak korzystne, jakbym chciała. A może znacie jakiś tani punkt. Mam dużą liczba fotografii do wywołania. Jeżeli coś wiecie na ten temat, odezwijcie się. Pozdrawiam.

sprinter5

Posty: 6

 
Jak są dobrzy, to zapewne będzie trzeba trochę poczekać :), albowiem mają dużą ilość klientów. Nie polecam tych ekspresowych punktów, albowiem tam nie skłaniają się ku jakości :) Jak zależało mi na naprawdę porządnych odbitkach, udałem się do M1. Tam mają doświadczone laboratorium fotograficzne. Zawsze niezmiernie miła obsługa.

frustrus

Posty: 14

 
Mam niesłychanie dobre zdanie o powodowaniu fotografii w M1. Tam pracują rzeczywiście profesjonaliści, którzy wiedzą, jak obsługiwać nowoczesny sprzęt. Wywołałem zdjęcia z wypadu w góry. Super jakość.

Wawa2014

Posty: 26

 
Też będę musiała zastanowić się nad jakimś laboratorium fotograficznym w Krakowie. Dobrze, że opiniujecie się te firmy, bo inaczej miałabym poważny dylemat. Wiadomo, teraz coraz rzadziej korzysta się z wywoływania zdjęć. Bardzo zależy mi na jakości, bo to zdjęcia z chrztu.

1adversary

Posty: 18

 
Najlepsze wywoływanie zdjęć w M1 http://fotograf-m1.pl. Szczerze zlecam tylko tam, bo innym fotografom nie ufam. Już parę razy zawiodłem się, gdy potrzebowałem wywołać ważne dla mnie zdjęcia. Teraz mam zaufany punkt, który wszystkim polecam, ponieważ jest bardzo w porządku.

ZABA0001

Posty: 8

 
Normalnie nie sprawiam zdjęć, więc raczej nie wiem, jaki punkt. Pod nosem mam jeden, ale nie mam o nim bladego pojęcia. Nawet nie wiem, ile teraz kosztują odbitki w Nowej Hucie. Niemniej jednak to fajny pomysł, żeby wywołać fotografie z wypadu i umieścić w tradycyjnym albumie ;) teraz to chyba mało kto takie ma.

natalka45

Posty: 7

 
Też dużo dobrego słyszałem o laboratorium fotograficznym M1. Na razie kompletuję zdjęcia do wywoływania i będę musiał skorzystać z jakiegoś profesjonalnego punktu.

apepsi1983

Posty: 23

 
Zwykle nie wywołuję zdjęć, więc raczej nie wiem, jaki punkt. Pod nosem mam jeden, ale nie mam o nim bladego pojęcia. Nawet nie wiem, ile teraz kosztują odbitki w Nowej Hucie. Ale to fajny pomysł, żeby wywołać zdjęcia z wypadu i umieścić w tradycyjnym albumie ;) teraz to chyba mało kto takie ma.

HalskiPol

Posty: 10