picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Mozaika zdjęciowa J

Mozaika zdjęciowa J

Co Wy na to, żeby wykonać komuś prezent ze zrobionych przez was zdjęć? Ja już wcześniej o tym myślałam, natomiast jak ja – typowy roztrzepaniec to w końcu nie sprawdziła, a aktualnie mam mało czasu na prezent.

Co w na to?

norca

Posty: 16

 
Hola, hola... mozajek się szuka? :D

Też bym chciała... generalnie strasznie kręci mnie robienie zdjęć, oglądanie też w sumie, natomiast jakbym mógł sobie powiesić tak moje wszystkie fotografie na ścianie i mieć z tego zrobione jakieś drobne arcydziełko to z wielką chęcia ;) na przykład wszystkie moje panny w bikini czy coś, piękny widok.

Totek

Posty: 17

 
Generalnie fajna sprawa, niemniej jednak ja nie mam zielonego natomiast nawet niebieskiego pojęcia jak się robi taką mozajkę, natomiast chętnie się dowiem. Ja na twoim miejscu szukałbym w internecie, bowiem w mieście to się naszukasz, nachodzisz i tyle będziesz z tego mieć. W internecie możesz sobie na spokojniutko, z kawusią i ciasteczkiem poszukać i albo to zlecić poprzez neta, albo odnaleźć jakąś firmę, jaka to dla ciebie zrobi.

Bryzyt1

Posty: 31

 
Czytałam kiedyś o tych mozaikach jak się robi, niemniej jednak szczerze mówiąc grafikiem nie jestem i nie za mnóstwo z tego zrozumiałam. Czy samému w domu możesz wykonać to nie wiem, niemniej jednak ja na twoim miejscu wolałabym dać jakiejś firmie – im to najpewniej szybciej pójdzie niż jakbyś miała siedzieć i kombinować. Jakkolwiek oni to będą mieli od razu jak wydrukować takie duże i ramkę zdobędziesz, zaś jak zrobisz sama to i tak musisz ramkę dokupić więc bez sensu.

Squel

Posty: 25

 
Chciałabym pomóc bardzo, ale nie wiem jak L już drugo raz na forum widzę, że ktoś szuka tej mozajki i wiem że to bardzo modna opcja dzisiaj na wystrój mieszkania, no ale ja nie jestem w temacie – wybacz :( Jakbym coś odszukała to napewniaka ci utaj napiszę więc głowa do góry i bądź dobrej myśli Kochana ma!!

mack

Posty: 19

 
Ogólnie trzymam kciuki, odszukasz firmę i to co tobie się podoba, jedynie nauczyć się szukać w guglu, bo w aktualnych czasach to warunek potrzebny. Ja bez tego ani rusz, na przykład pierwsza stronka jaka mi wpadła w oko z wyszukiwarki www.mozaikowo.com.pl wygląda na bardzo solidną, tym bardziej, że mają też pracę zrobioną dla jakiejś szkoły, a szkoły nie biorą byle czego, bo za to same nie płacą ;) ceny też jak dla mnie niskie. Przynajmniej ja bym zakupił taką pracę w takiej cenie. Sprawdź sobie.

azBee

Posty: 24

 
Moja Pani fotograf poleciła mi www.mozaikowo.com.pl, ona mówiła, że tam pracują bardzo fajni ludzie i już dwie klientki od niej zamawiały tam mozajkę zrobioną ze fotografii, które ona im robiła J Ja też mam zamiar zamówić sobie taką mozajkę, niemniej jednak to po ślubie, jak będą właśnie fotografie ze wesela i z wesela... fajnie będzie potem na to patrzeć. Z tego co wiem, to za najwypaśniejszy pakiet płacisz coś w granicach 150złotych, zaś są różne pakiety do wyboru ;) Mam nadzięję, że pomogła, więc trzymaj się ciepło i powodzenia.

3czex

Posty: 20