picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Zdjęcia ślubne gdynia, gdzie warto ?

Zdjęcia ślubne gdynia, gdzie warto ?

Konieczny fotograf z Gdyni do sesji plenerowej. Już dokładnie po ślubie. Nie było wcześniej czasu :D

Marlenka33

Posty: 8

 
Też mam kompletny mętlik w głowie. Szukamy profesjonalistów od fotografii ślubnej w Trójmieście. Przejrzeliśmy już sporo propozycji online i wypadałoby się umówić, spotkać. Lecz z tyloma to za wiele, nie ma czasu. Czeka nas chyba selekcja, albo może ktoś tu utwierdzi nas w przekonaniu :)

Agmars

Posty: 22

 
Mieliśmy sesję plenerową nad naszym wspaniałym morzem. Polecam każdemu, bo zdjęcia ślubne w Sopocie wychodzą najpiękniejsze. To prawda, że trzeba trafić na dobrego fotografa, który będzie ten region miał w małym palcu, ale to miejsce jest naprawdę magiczne. Koniecznie weźcie je pod uwagę.

Kitas

Posty: 12

 
Znakomity fotograf ślubny z Gdyni http://fleetingmoments.pl/fotograf-slubny-trojmiasto-gdansk-gdynia-sopot/. Wyśmienicie zna się na nowoczesnych konwencjach. Kontaktować się niewątpliwie wcześniej.

fusert56

Posty: 11

 
I wszystko jasne :) Chcesz mieć pewność, że fotograf z Gdańska będzie miał wolne terminy – zamów rok wcześniej :D Poważnie rzecz biorąc, widać gigantyczne zainteresowanie naszym miastem w szczególności jeśli chodzi o sesje plenerowe. Nam wystarczyło pół roku wcześniej, lecz wiem też, że inni nie mieli takiego szczęścia.

Serwet87

Posty: 20

 
Też mamy zamiar zamówić taki reportaż, bo to doskonała pamiątka. Jednak na razie też szukamy kogoś konkretnego od zdjęć ślubnych w Gdańsku. Chyba dojeżdżają nieco dalej? Mam taką nadzieję, bo w trójmieście trudno o wolne terminy :( Zwłaszcza na czerwiec i lipiec. Polecacie kogoś może?

qwed

Posty: 13

 
Siostra miała na ślubie wspaniałego fotografa. Jeśli chodzi o zdjęcia ślubne to wyszły rewelacyjne :D Pochodzi z Sopotu chyba, więc jak się dowiem to dam znać. Zrobił przepiękny reportaż ślubny.

TomekK

Posty: 10

 
A to nie chodzi tylko o to, żeby był wolny termin, ale o to, żeby mieć pewność co do fotografa. W Sopocie można znaleźć multum ofert. Czym się kierować :( Tracę głowę. Chcę uprzednio mieć wszystko dograne, ale jak na razie nikt nic konkretnego mi nie polecił.

Oct714

Posty: 15

 
Ciekawe zdjęcia ślubne w Gdyni robią w formie reportażu ślubnego. Świetny pomysł. Najpiękniejsze momenty od przygotowań, ceremonię, po wesele. Znajoma pokazywała :D

Morchepl

Posty: 18

 
Też mam kompletny mętlik w głowie. Szukamy profesjonalistów od fotografii ślubnej w Trójmieście. Przejrzeliśmy już wiele ofert online i wypadałoby się umówić, spotkać. Ale z tyloma to za dużo, nie ma czasu. Czeka nas chyba selekcja, albo może ktoś tu utwierdzi nas w przekonaniu :)

lary0071

Posty: 24