picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

fotograf ślubny Strzelno, jaki ??

fotograf ślubny Strzelno, jaki ??

Może tu znajdzie się ktoś, kto podpowie, którego fotografa ślubnego w Piotrkowie Kujawskim wybrać :) Z góry bardzo dziękuję.

ewu1u01

Posty: 5

 
Wiem, że tak jest. Jeden fotograf ślubny w Radziejowie nie ma już wolnych terminów na 2020. A właśnie na nim mi zależało. Podobają mi się jego fotografie, które ma na stronie, lecz też widziałam fotografie z sesji znajomej. Za późni padła decyzja :) No chyba, że termin ślubu zmienię ;) Szkoda, że nie wiedziałam uprzednio. Mam nadzieję, że coś znajdę.

09_opelek

Posty: 8

 
Na spokojnie. Wszystko trzeba zrobić w okresie okołoślubnym na spokojnie. Wybór fotografa ślubnego w Strzelnie to kolejny dylemat :) Można zacząć poszukiwania wcześniej, żeby nie zostawić tej istotnej sprawy na ostatnią chwilę. Fotografowie mają sporo zaklepanych terminów.

Kwatuszek

Posty: 25

 
Korzystaliśmy z usług tego fotografa ślubnego ze Strzelna http://www.fotoquznia.pl. Profesjonalista, a poza tym bardzo miła osoba. Znakomita współpraca, sesja udana, goście i my zachwyceni efektem :) Trudno nie polecić :D Tyle, że ma terminy, więc należałoby dużo wcześniej.

sgemino

Posty: 15

 
Uważam, że najlepiej rok wcześniej. U nas to był termin, w którym bez problemu można było odszukać fotografa ślubnego ze Strzelna i to niejednego. Niewątpliwie można szukać gdzieś dalej, można umówić się na dopłatę. Myślę, że to musiałby być ktoś faktycznie wyjątkowy, żeby dopłacać :D Tak czy w przeciwnym razie, usługa jest droga.

Fiszerrr

Posty: 10

 
Powoli, powoli. Ja zamawiałam fotografa ślubnego w Piotrkowie Kujawskim niecałe pół roku przed ślubem. Mam nadzieję, że ci się uda. Nie martw się. Teraz usługodawców w tej branży nie brakuje, więc powodzenia.

x-mord

Posty: 11

 
Szukałam sama fotografa ślubnego w Strzelnie, bowiem uważam, iż mój ukochany nie ma najlepszego pojęcia o porządnych zdjęciach :D Które macie doświadczenia z szukaniem sesji zdjęciowej?

Totek

Posty: 17

 
Też uważam, iż miła współpraca to pierwszy krok do sukcesu. Ja już po ślubie, niemniej jednak pamiętam, ile dylematów było. Najpierw szukaliśmy wolnych terminów. Nie można było odszukać fotografa ślubnego we Włocławku. Trzeba było szukać z okolic.

Klakierek56

Posty: 9

 
Wiem, że tak jest. Jeden fotograf ślubny w Radziejowie nie ma już wolnych terminów na 2020. A właśnie na nim mi zależało. Podobają mi się jego zdjęcia, jakie ma na stronie, ale też widziałam zdjęcia z sesji znajomej. Za późni padła decyzja :) No chyba, że termin ślubu zmienię ;) Szkoda, że nie wiedziałam wcześniej. Mam nadzieję, że coś znajdę.

Yuri20

Posty: 6