picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Szukam kogoś kto dobrze nakręci film z ślubu

Szukam kogoś kto dobrze nakręci film z ślubu

Witam, poszukuje dobrego kamerzysty do kościoła na komunię.

Jest to bardzo wielkie wydarzenie dla dzieci i chcemy je uwiecznić na wideo filmie. Będę wdzięczna jeśli podacie mi na miary na kogoś dobrego i profesjonalnego z góry serdecznie dziękuję.

Tarzan.JJ

Posty: 17

 
Hej, poszukuje doświadczonego kamerzysty na moje wesele. Zależy mi na odnalezieniu niesłychanie profesjonalnej i dobrej osoby w okolicach Bełchatowa. Znacie może kogoś takiego? Niezmiernie proszę was abyście mi kogoś polecili albowiem zależy mi na niesłychanie fajnej pamiątce. Będę ogromnie wdzięczna za wasze wypowiedzi i porady, z góry dziękuję.

Fajae

Posty: 12

 
Dzień dobry, wiele osób poleca mi kamerzystę ze strony internetowej filmex.net.pl, twierdza, że jest niezastąpiony i kręci niesłychanie śliczne filmy pamiątkowe. Mieliście może już do czynienia z nimi? Jeśli tak to jak wam się podobała ich robota i efekt końcowy? Polecacie ich usługi czy raczej odradźcie? Zależy mi na waszej opinii albowiem nie chcę popełnić błędu.

Pozdrawiam.

Wegierek86

Posty: 21

 
Witam również poszukuję dobrego kamerzysty na ślub, który odbędzie się jesienią, chciałabym wcześniej zarezerwować gdyż później może nie być czasu na takie sprawy. Chciałabym abyście podali mi namiary na waszym zdaniem dobrego kamerzystę.

Będę wdzięczna za wasze wypowiedzi gdyż to bardzo mi pomoże w podjęciu decyzji.

Kaazz

Posty: 19

 
Witam, moja znajoma na swoim ślubie miała filmex.net.pl fotografa, zrobił on im bardzo dobry film, z tego co mówiła. Niedługo obejrzę ten film i powiem wam dokładniej czy jest zadowalający, mojej koleżance bardzo się podobał więc możecie spróbować. Mam nadzieję, że pomogłam. Jak nie spróbujecie to się nie przekonacie.

kerad17

Posty: 27

 
Dzień dobry, jeśli chcecie mieć niezwykle dobry film ślubny to koniecznie skorzystajcie z usług http://filmex.net.pl natomiast będziecie mieli na sto procent doskonała pamiątkę na całe życie. Sama z nich skorzystałam i aż mi łezka poleciała jak oglądałam własne ślub, uchwycone zostały najlepsze elementy z zabawy. Rzeczywiście ich polecam!

rohnop37

Posty: 24

 
Hejka, poszukuje również kamerzysty na wesele, nigdy nie korzystałam z usług takiej osoby więc nie wiem kto jest porządny a kto nie. Liczę na waszą pomoc i opinie na temat kamerzystów.

Polecicie mi jakiegoś dobrego waszym zdaniem, będę ogromnie wdzięczna za waszą pomoc i wypowiedzi albowiem sama sobie nie poradzę, z góry dziękuję.

E-GOista

Posty: 24

 
Dzień dobry, mogę wam polecić bardzo dobrego kamerzystę z Bełchatowa, zrobił nam bardzo fajnyfilm studniówkowy. Poleciła mi go moja kuzynka, na stronie internetowej http://filmex.net.pl znajdziecie namiary na niego i będziecie mogli zobaczyć jego przykładowe filmy, jaki zdobyć namiary na niego. Bardzo go polecam gdyż robi naprawdę porządne filmy.

HalskiPol

Posty: 31