picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

przenośny garaż Węgry, która firma ?

przenośny garaż Węgry, która firma ?

Poszukuje kojców dla psów, które będą wykonane z trwałych materiałów. Potrzebna jest firma, która obsługuje rynek węgierski.

hmmm87

Posty: 1

 
Z tego, co mi wiadomo to ceny garażu blaszanego na Węgrzech są wysokie, dlatego firmy i osoby prywatne zamawiają garaże w Polsce. Nawet doliczenie transportu nie wpływa na pogorszenie się ceny. Do tego dochodzi jeszcze wysoka, jakość naszych garaży przenośnych.

Czarek

Posty: 12

 
Trudno powiedzieć coś o cenach, bo wszystko będzie zależne od wybranego projektu. Wiadomo, że prosta konstrukcja jest tańsza niż ta, która ma okna i dodatkowe drzwi albo dwuspadzisty dach. Wszystko można sobie sprawdzić.

Andzia

Posty: 5

 
Trzeba przejrzeć różne opcje. Znajomy, który mieszka na Węgrzech bez kłopotów odnalazł kogoś, kto dostarczył mu garaż. Mnie się wydawało, iż to nie jest możliwe. Przecież koszty są wysokie za sam transport. Okazuje się, iż dalej to jest z południa nad morze niż na Węgry. Wiele ludzi prywatnych i firm zamawia garaże w Polsce.

Marioleczka

Posty: 2

 
Na początku myślałem, że to jednak za daleko żeby Polska firma tam jeździła, ale okazało się, że jednak i tam jesteśmy obecni. Węgrów kuszą niskie ceny przenośnych garaży, dlatego chętnie z takiej naszej oferty korzystają.

kLINER

Posty: 4

 
My zamawialiśmy kilka podwójnych garaży przenośnych w firmie https://awak-mobilgarazs.hu/mobilgarazsok/. Oni na sto procent obsługują Węgry, dlatego nie ma z tym żadnych problemów. Cena? Wszystko będzie zależne od tego, co się wybierze. Jest baza, ale można również mieć dodatki.

Krowlo

Posty: 2

 
Długo mi zajęło szukanie blaszanych garaży i ostatnie zdecydowałem się na firmę z Polski. Okazało się, iż cała transakcja przebiegła bez żadnych kłopotów. Firma zna się na swojej pracy, zatem bardzo chętnie nam we wszystkim pomoże.

Saagerrak

Posty: 3

 
Aby się dowiedzieć, które są ceny przenośnego garażu to trzeba określić się z wielkością i materiałami. Ma to być garaż z dodatkowymi drzwiami albo oknami? To wszystko wpływa na cenę i warto skontaktować się w tej sprawie z firmą.

Lupusx

Posty: 5

 
Zamawiałem kojce w Polsce i firma wszystko mi dostarczała. Cena jest o sporo niższa od tych, które znalazłem na Węgrzech. Nawet, jeśli dolicza się transport to i tak wszystko jest korzystne. Sporo moich sąsiadów Węgrów z polskich propozycji korzysta i jeszcze nie słyszałem żeby na cokolwiek narzekali. Widać, iż im się to opłaca.

Klara323

Posty: 2

 
Najlepiej jest się skontaktować z producentem garaży przenośnych, albowiem oni obsługują różne kraje. Na pewno na Węgry również jeżdżą i Wam szybko pomogą.

Klara323

Posty: 3