picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

sklepy internetowe, polecicie firmę?

sklepy internetowe, polecicie firmę?

Dzień dobry. Mam pytanie, czy może ktoś z was korzystał z usług zdjęć studyjnej. Czego szukać, czym się kierować?

Mamuśka

Posty: 8

 
Tak będę musiał wykonać. Zależy mi na tym, iż strona prezentowała się dobrze i była funkcjonalna. Potem będę musiał poszukać też kogoś od sklepów internetowych.

Black_Riot

Posty: 5

 
Jeśli potrzebujesz naprawdę profesjonalnej sesji zdjęciowej, to polecam tego usługodawcę http://www.duonet.eu/pl/oferta/foto/69-fotografia-studyjna. Oferuje fotografię studyjną i wiele innych dodatkowych usług.

Bialy_Wilk

Posty: 3

 
Zależy mi na ofercie namingu. Jestem na etapie zakładania firmy i chciałbym, żeby od samego początku wszystkie etapy miały profesjonalny charakter. Jak coś, to możecie polecać znane wam i cenione usługi. Myślę, że najlepiej będzie skorzystać z usług z polecenia. Będę pewny, że wybieram fachowca, a nie kogoś, kto działa z przypadku.

zoferek

Posty: 17

 
Dość ciekawą usługą jest również fotografia studyjna. Zdecydowałem się na sesję zdjęciową firmy. Okazało się, że czegoś takiego oczekiwali moi klienci. Grono odbiorców moich usług znacznie się powiększyło. Jestem bardzo zadowolony.

labuh

Posty: 9

 
Podobnie sprawa wygląda ze sklepami internetowymi. Tu również trzeba pamiętać o wyborze kogoś profesjonalnie działającego w tej dziedzinie. Ja również szukam, ale chcę poświęcić trochę czasu, żeby zapoznać się z opiniami itd. Nie chcę zdecydować się na pierwsze z brzegu usługi.

pawel253

Posty: 11

 
A co do fotografii produktowej, to polecam tę usługę wszystkim, którzy mają sklepy online. Nie ma to jak profesjonalne zdjęcia. Dzięki nim w końcu mogę powiedzieć, że zacząłem sprzedawać. Najważniejszy jest dobry opis i super fotka, która pokazuje wszystkie zalety oferowanych produktów.

yetisize

Posty: 6

 
Czytam, co piszecie i uważam, iż też muszę skorzystać z pomocy fachowców. Nie dam rady samemu działać w tej dziedzinie. Zacznę chyba od usługi projektowania logotypów. Logo jest mi konieczne na już. Może znacie jakąś konkretną firmę, która zajmuje się tego typu rzeczami.

ZABA0001

Posty: 8

 
W ramach promowania marki polecam kalendarze z logo firmy. Świetny pomysł, który naprawdę działa. Niestety w dobie Internetu zapominamy o gadżetach reklamowych, które jeszcze do jakiegoś czasu odgrywały istotną rolę. Ten fakt się nie zmienił. Polecam.

Ron

Posty: 19

 
Sprawdź oferty kompleksowo działających agencji interaktywnych. Te mają zwykle bardzo szeroką ofertę. Proponują też responsywne strony internetowe, które jak wiadomo, potrzebne są dzisiaj wszystkim firmom, które chcą istnieć w sieci. Zanim skorzystasz z oferty, sprawdź opinie na temat firmy, byś był pewien, z jaką jakością będziesz mieć do czynienia.

ZeljkoF

Posty: 19