picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Projekty graficzne w Warszawie, macie kogoś??

Projekty graficzne w Warszawie, macie kogoś??

Dzień dobry.

Posiada ktoś wiedzę na temat tego, czy jakiekolwiek studio graficzne w Warszawie przygotuje dla mnie projekt gazetki firmowej?

sgemino

Posty: 10

 
Mnie banery reklamowe w Warszawie zawsze kojarzą się ze zbliżającymi wyborami. Zatem przy ich rozwieszaniu nie możemy przesadzać, żeby nie wywołać odwrotnego efektu od tego, który sobie zakładaliśmy.

Acclaim

Posty: 13

 
No wiesz są zwolennicy malarstwa abstrakcyjnego i krajobrazów. Podobnie jest w grafice komputerowej. Dlatego uważam, że to zlecający powinien mieć ostateczne zdanie co do kształtu finalnego. Zwyczajnie zamawiając projekty graficzne w Warszawie, jesteśmy zobligowani do zaakceptowania zaprezentowanej nam grafiki.

Liromir12

Posty: 17

 
Co do sprawdzonych firm, jakie produkują materiały reklamowe w Warszawie, to z czystym sumieniem polecam http://www.studioyeti.pl Współpracuje z nimi od paru lat i nigdy nie miałem do ich pracy zastrzeżeń.

wirus-0909

Posty: 16

 
Nie ukrywajmy, że najlepsze strony internetowe w Warszawie to te, które stawia się CMS-ie. Możemy bowiem zarządzać nimi bez znajomości programowania.

Anjinsaan

Posty: 20

 
Nie ulega wątpliwości, że zlecając tworzenie stron internetowych w Warszawie, powinieneś mieć opracowaną jakąś koncepcję. To pozwoli na przygotowanie dla Ciebie stosownej oferty. Wiadomo, że teraz strony mogą mieć ciekawe ułatwienia, więc należałoby pomyśleć o tym wcześniej.

czes212

Posty: 18

 
Nie ukrywajmy, że najlepsze strony internetowe w Warszawie to te, jakie stawia się CMS-ie. Możemy bowiem zarządzać nimi bez znajomości programowania.

HalskiPol

Posty: 31

 
Mnie banery reklamowe w Warszawie zawsze kojarzą się ze zbliżającymi wyborami. Dlatego przy ich rozwieszaniu nie możemy przesadzać, żeby nie wywołać odwrotnego efektu od tego, który sobie zakładaliśmy.

ewu1u01

Posty: 18

 
W moim przypadku było tak, iż zanim zleciłem tworzenie stron internetowych w Warszawie, zapoznałem się z ofertami różnych webmasterów i co najważniejsze obejrzałem ich witryny. Niby szewc bez butów chodzi, ale programista musi mieć wzorową stronę

zakk87

Posty: 23

 
No cóż ja dalej twierdzę, że tworzenie stron internetowych w Warszawie ma więcej zalet niż minusów. Głównym plusem są przede wszystkim znakomici programiści, którzy pracują w stolicy Polski. Oprócz tego dzięki dość dużej konkurencji w tej dziedzinie możemy zamówić sobie witrynę w bardzo przystępnej cenie.

Watuniaa

Posty: 17