picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Gdzie można zjeść dobrą pizzę w Ostrowcu ?

Gdzie można zjeść dobrą pizzę w Ostrowcu ?

Gdzie najczęściej jadacie pizzę w Ostrowcu. Piszcie, chętnie skosztuję i skorzystam z najlepszych okazji.

ciopix

Posty: 13

 
Jak pytacie o burgera w Ostrowcu, to polecam mobilną pizzerię. Fenomenalnie dobry. W zasadzie nic mu nie brakuje. Jestem zachwycony tym smaczkiem. Poleciłem kumplom i poszliśmy do nich w piątek, oczy wychodziły im z orbit i chcieli jeszcze.

olgaś56

Posty: 14

 
Ostatnio przypadł mi do gustu burger w Ostrowcu. Pizzeria bije inne na głowy. Bardzo wszystko smaczne i godne polecenia zgłodniałym brzuchom. A jak chcesz na dowóz to przyjeżdżają naprawdę ekspresem.

grubyB

Posty: 11

 
W takim układzie mam nadzieję, że dostawa pizzy w moim mieście Ostrowcu zacznie być ekspresowa. Jeśli chodzi o wieczory, to czasami jest niezła lipa. Na przykład jak są jakieś mecze itp. sprawy:)

Marioleczka

Posty: 10

 
A tutaj macie kochani najszybszą dostawę pizzy w Ostrowcu http://www.mobilnapizza.pl. Gdy wam się po prostu zachce zasmakować porządnej pizzy z idealnym ciastem, nie szukajcie gdzie indziej. Tu macie szeroki wybór i zawsze niskie ceny. Wiem, bowiem sama korzystam.

Dersei02

Posty: 31

 
Lubię burgery, natomiast tylko w wydaniu pizzerii w Ostrowcu. Oni naprawdę znają się na rzeczy. Nie lubię chemii w pierwszym wydaniu, a tu owszem jest kalorycznie, bowiem jakby mogło być w przeciwnym wypadku , natomiast świeżo.

Yuri20

Posty: 11

 
Jeszcze nie miałem okazji spotkać się z tak szybką dostawą pizzy w Ostrowcu, jak tu właśnie. Też chwalę sobie ten lokal, tym bardziej, że miałem już styczność z niezłymi akcjami, dzięki którym traciłem nie raz już nerwy. Teraz nie muszę się już martwić, gdy dopada mnie wilczy głód. Polecam tę pizzerię wszystkim rozkochanym w plackach:)

roudee

Posty: 20