picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

pizzeria w Bydgoszczy, gdzie warto ?

pizzeria w Bydgoszczy, gdzie warto ?

Gdzie można zjeść rzeczywiście gorącą pizzę w Bydgoszczy? Czy wszędzie tak niesłychanie nie przykładają się do obsługi klienta.

Spirek

Posty: 8

 
To jaką pizzerię w Bydgoszczy polecasz? Nie mam ulubionego lokalu. Gdy mam ochotę na pizzę, to wybieram się do naszej osiedlowej knajpki, ale tam raczej nie można powiedzieć, że pizza jest dobra. Chyba mrożona wkładania do mikrofali ;)

ZaNK3R

Posty: 5

 
Płacisz i masz. Klient nasz pan. Podzwoń po wszystkich znanych lokalach i popytaj. Na pewno znajdziesz pizzerię w Bydgoszczy, w której możesz zarezerwować stoliki. Zwłaszcza jak twoi goście zaczną domawiać coś z menu ;)

usek

Posty: 26

 
Fajnie byłoby, gdyby jakaś pizzeria w Bydgoszczy była otwarta po północy. Często mam głoda właśnie wtedy. Wiem, że to niezdrowo tak objadać się na noc, ale cóż mój głód nie wybiera, kiedy mnie dopadnie. Najlepszą pizzą, jaką jadłem to chyba była z kaparami. Zamówiła dziewczyna, a ona zna się na smakach :)

Felekkk2

Posty: 9

 
Nie smakują mi pizze, które przygotowywane są w restauracjach. Najlepsze robione są poprzez pizzerię. Jadłem kilka razy w Bydgoszczy pizzę, o jakiej nie chcę wspominać, bowiem do pizzy było jej daleko. A tak ogólnie to lubię pizze z mięsem. Fajnie smakuje pizza z kiełbasą lub boczkiem. Dopiero od niedawna przekonałem się o tym, która jest smaczna.

Kidi

Posty: 15

 
Pizzę zawsze zamawiam tutaj http://www.piratto.pl. Świetny lokal w Bydgoszczy, do którego też warto wstąpić. W tych wnętrzach czuję się jak podczas rejsu ;) Sprawdźcie sami, bo naprawdę warto. Polecam również ze względu na bardzo szybki dowóz.

waldek3551

Posty: 27

 
Ja też nie gustuję w jednym konkretnym lokalu. Lubię odwiedzać inne restauracje :) Ale jak daniem głównym ma być pizza, to koniecznie idę do pizzerii w Bydgoszczy. Nie zamawiam do domu i nie chodzę po fast foodach :D Najniezwyklej smakuje mi pizza z kaparami.

grzes3345

Posty: 14