picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Pizzeria z dobrymi pizzami w Ostrowcu????

Pizzeria z dobrymi pizzami w Ostrowcu????

Witam serdecznie. Obecnie moim priorytetem jest znalezienie taniej pizzerii w Ostrowcu? Mieliście z taką kiedykolwiek styczność? Jak smakuje pizza, która jest dostępna w niezbyt wygórowanej cenie?

dof77

Posty: 15

 
Podejmując temat dobrej pizzy w Ostrowcu nie mam wątpliwości, że godnym polecenia lokalem jest http://www.mobilnapizza.pl. Nigdy nie zawiodłem się na ich pizzy, która zawsze spełniała moje oczekiwania. Teraz polecam ją znajomym, a także Wam na tym forum dyskusyjnym. Odwiedźcie ich lokal, a najprawdopodobniej nie pożałujecie wyboru.

codePerformance

Posty: 19

 
Do tej pory w życiu najsmaczniejszy burger w Ostrowcu udało mi się zjeść 2-3 lata temu. Niebawem przymierzam się do ponownego odwiedzenia tego samego lokalu, w którym mi go zaserwowano. Mam nadzieję, iż jeszcze istnieje, gdyż w przeciwnym wypadku się mocno rozczaruję :)

snuwek

Posty: 8

 
Niesłychanie długo czytałem wypowiedzi w tym temacie, aby wiarygodnie ocenić, jaka pizzeria w Ostrowcu będzie w stanie spełnić moje oczekiwania.

Niesłychanie zainteresowały mnie te lokale, jakie za darmo oferują dowóz, a zarówno uwzględniają możliwość przygotowania pizzy na grubym cieście. Lubię zarówno promocje, a więc dodatkowego plusa mają te pizzerie, jakie je systematycznie organizują.

yetisize

Posty: 21

 
Zawsze ciekawiło mnie, ile kosztuje dostawa pizzy w Ostrowcu, choć zawsze zamawiałem ją odwiedzając po prostu lokal.

Niedawno postanowiłem się mocniej zainteresować tym tematem, bo chciałem przestać tracić czas na dojazd do pizzerii. Ucieszyłem się, gdy okazało się, że dostawa potrafi być darmowa przy dość normalnych zamówieniach, czyli od 20 złotych.

Arsenist00

Posty: 17

 
Bardzo długo czytałem wypowiedzi w tym temacie, aby wiarygodnie ocenić, która pizzeria w Ostrowcu będzie w stanie spełnić moje oczekiwania.

Bardzo zainteresowały mnie te lokale, które za darmo oferują dowóz, a także uwzględniają możliwość przygotowania pizzy na grubym cieście. Lubię także promocje, a więc dodatkowego plusa mają te pizzerie, które je regularnie organizują.

Klara323

Posty: 16

 
Wielokrotnie odwiedzam to miasto, aby wybrać się na burger w Ostrowcu. Przyznam szczerze, że istnieje kilka lokali, które naprawdę zadowoliły mnie jakością serwowanych dań. Mam nadzieję, iż jeszcze w przyszłości będę miał okazję odwiedzić lokal z burgerami w Ostrowcu.

Bryzyt1

Posty: 13

 
Przyznam szczerze, iż niektóre pizzerie w Ostrowcu oceniam w szczególności po tym, ile wynosi czas dostawy, albowiem jakość ich pizz jest niezwykle porównywalna, tak jak i ceny.

Dostawa pizzy w Ostrowcu zwyczajnie potrafi zająć maksymalnie 30 minut od zamówienia, ale zdarzają się momenty (przede wszystkim w weekendy wieczorem), gdy trzeba czekać nawet… 2 godziny!

Kwatuszek

Posty: 25

 
Dobra pizza w Ostrowcu ma przede wszystkim całkiem sporo składników, a także ciasto, które spełnia wymagania klienta.

Niektórzy mogą życzyć sobie, aby było ono cienkie, jak we włoskiej pizzy, natomiast inni preferują grube ciasto, co nie powinno dziwić.

Hunka

Posty: 19

 
Pizza w Ostrowcu to wydatek około 15-30 złotych w zależności od tego, jak jesteśmy głodni, a więc tego, ile składników będzie posiadała, a także którą średnicą będzie się charakteryzować. Czasami pizza może kosztować więcej, gdy wybierzemy grube ciasto bądź podwójne składniki, dzięki czemu pizza będzie zdecydowanie niezwyklej syta.

Osobiście zawsze wybieram podwójny ser.

Biedronka_4

Posty: 22