picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

kalkulator BMI, polecicie ?

kalkulator BMI, polecicie ?

Chciałbym skorzystać z kalkulatora biegowego, ale nie za bardzo wiem gdzie taki znaleźć. Chce wpisać sobie dowolną ilość kilometrów i dopasować tempo biegu. Znacie jakąś stronę internetową gdzie taki kalkulator będzie dostępny?

alidodo55

Posty: 1

 
Biegać za mocno nie lubię, dlatego nie za niezmiernie pomogą w szukaniu kalkulatora biegowego. Czasami jakiś spacer i tyle. Akurat mam to szczęście, że nie ważę zbyt wiele i mogę jeść, co chce. Wszyscy mi tego zazdrosną.

Tosahe

Posty: 3

 
U mnie dobre tętno podczas biegania to 120 uderzeń, niemniej jednak mam znajomego, który biega od dużo lat i on nawet do stu uderzeń na minutę nie chodzi. Wszystko jest kwestią organizmu, niemniej jednak i wytrenowania, dlatego należałoby mnóstwo biegać dla swojego zdrowia. Wtedy nie trzeba się martwić o nadwagę, a przecież o to nam właśnie chodzi.

BoGGo

Posty: 25

 
Korzystam z jakości powietrza ze strony https://www.runisfun.eu/jakosc-powietrza-pogoda i jestem bardzo usatysfakcjonowany. Działa bardzo dobrze i pokazuje prawidłowe dane o pogodzie.

Mnert67

Posty: 4

 
Dla mnie bieganie jest bardzo znaczące. Nie musi to być dystans zbyt długi. Nie trzeba przecież też biegać bardzo prędko. Chodzi o to, aby się ruszać, bowiem wtedy są z tego same pozytywne efekty. Zdrowie mamy jedno, zatem pożądane byłoby znaczące jest, aby zadbać o nie.

woxxxx45

Posty: 7

 
Od lat powtarzamy, że jakość powietrza, a bieganie to ściśle powiązanie. Tutaj ważne jest, aby biegać w jak najlepszych warunkach. Można ściągnąć sobie specjalne raporty pogodowe ze swojego miasta. W ten sposób prościej będzie nam zaplanować, kiedy mamy biegać. Czasem warto, chociaż troszkę poczekać na poprawę warunków.

Aniusiaaa1

Posty: 2

 
Korzystałem z kalkulatora biegowego i u mnie działa to bardzo dobrze. Akurat ja długodystansowcem nie jestem i wystarcza mi pięć kilometrów, ale określiłem tempo i wiem ile czasu trzeba, aby przebiec ten odcinek drogi.

Grabow12

Posty: 3